Ανάρτηση προσφορών τριήμερης εκπ. επίσκεψης στο Καρπενήσι 3/3/18 – 5/3/18

Βεβαιώνεται ότι λάβαμε τρεις προσφορές από αντίστοιχα τουριστικά γραφεία για τη διοργάνωση της τριήμερης εκδρομής του σχολείου στο Καρπενήσι στο πλαίσιο του αναλυτικού προγράμματος του σχολείου μας. Συγκεκριμένα  λάβαμε κλειστές προσφορές από τα εξής γραφεία:@t holidays 165€ ανά μαθητή με ημιδιατροφή, our travel 160€ ανά μαθητή με ημιδιατροφή, VLASSOPOULOS travel servises 130€ ανά μαθητή με ημιδιατροφή. Μετά το άνοιγμα των προσφορών η επιτροπή επέλεξε ως συμφερότερη την προσφορά του VLASSOPOULOS travel servises για το ξενοδοχείο AVARIS HOTEL με πρωινό , ημιδιατροφή , πούλμαν στην αποκλειστική διάθεση του σχολείου και ασφάλεια αστικής επαγγελματικής ευθύνης μαθητών και καθηγητών με την Generali Hellas και αριθμό ασφαλιστικού συμβολαίου 11582835, με 130€ ανά μαθητή για 59 μαθητές και 4 συνοδούς καθηγητές δωρεάν.Επίσης προσφέρει 2 δωρεάν συμμετοχές για οικονομικά αδύνατους μαθητές.

πρακτικο at1 our1 vlasso1idiotiko simfonitiko (1)

1 σχόλιο.