Έναρξη του 12ου Μαθητικού Συνεδρίου με την ομάδα μας CFU_Brussailors παρουσία Υπουργών και Υφυπουργών

Συγγραφέας: ΣΙΩΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | Κατηγορία ASOC | , στις 18-05-2020

Παρακολουθείστε το βίντεο με την έναρξη του 12ου Μαθητικό Συνέδριο Πληροφορικής Κεντρικής Μακεδονίας και τους χαιρετισμούς. Μεγάλη τιμή για την ομάδα του ASOC CFU_Brussailors που εκπροσωπήθηκε από τον καθηγητή του 7ο Γυμνάσιο Κέρκυρας – 7th Gymnasium of Corfu Evangelos Siotos και την μαθήτρια Chalkia Ismini παρουσία των:

– κα. Κεραμέως Niki Kerameus, Υπουργός Παιδείας & Θρησκευμάτων
– κος Καράογλου, Υφυπουργός Εσωτερικών Μακεδονίας-Θράκης
– κος Δήμας, Χρίστος Δήμας – Christos Dimas Υφυπουργός Έρευνας και Τεχνολογίας
– κος Κυριαζής, ΓΓ Ανάπτυξης & Τεχνολογίας
– κος Σιγάλας, Πρόεδρος @NΝΟΗΣΙΣ – NOESIS Κέντρο Διάδοσης Επιστημών και Μουσείο Τεχνολογίας
– κος Πάχτας, Μέλος ΔΣ ΝΟΕΣΙΣ
και του κου Κόπτση, Περιφερειακού Διευθυντή Κεντρικής Μακεδονίας.

Την τελετή έναρξης συντόνισε η εκπαιδευτικός – διευθύντρια Γυμνασίου Λιβαδιάς Σιντικής κ. Χρυσάνθη Παλάζη.

#ASOCEU, #ASOC1920, #euinmyregion, #Corfu, #Greece, #attheschoolofopencohesion, #buildingnewschool, #CFU_Brussailors, A scuola di opencoesione