ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ

Συγγραφέας: 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ | Κατηγορία Χωρίς κατηγορία | , στις 12-07-2018

Σας γνωρίζουμε ότι σήμερα 08/06/2018, ώρα 12.00 μ.μ, συνεδρίασε η αρμόδια επιτροπή του σχολείου μας με θέμα: άνοιγμα προσφορών για τη μετακίνηση μαθητών στo Δίον Πιερίας 2018 με μεταφορικό μέσο λεωφορείο(η διαμονή καλύπτεται από το Δήμο Πιερίας)

Η επιτροπή παρέλαβε δύο προσφορές των κάτωθι τουριστικών γραφείων με τις εξής τιμές:

1. Anthea Tours: 74 ευρώ ανά μαθητή
2. KAPPA VITA Σidari travel : 63 ευρώ ανά μαθητή

Η επιτροπή, αφού εξέτασε την πληρότητα και νομιμότητα των παραστατικών αποφάσισε με την πράξη 239/-Ο6-2018:
Να επιλέξει την προσφορά του τουριστικού γραφείου KAPPA VITA SIDARI TRAVEL : 63 ευρώ ανά άτομο για τους εξής λόγους:

Α. Η τιμή που προσφέρει είναι κατάλληλη, αφού είναι η φθηνότερη μεταξύ των προσφορών:

Β. Η συνεργασία του σχολείου με το συγκεκριμένο τουριστικό γραφείο υπήρξε εξαιρετική.

Αλαμάνος Χαρίλαος