ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΕΥΧΕΣ-ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤ’

Αγαπητοί γονείς, αγαπητοί μαθητές και μαθήτριες,

Άλλη μια σχολική χρονιά έλαβε τέλος -η φετινή λίγο παράξενη και  πιο δύσκολη από τις προηγούμενες- και θα θέλαμε να σας ευχηθούμε ολόψυχα καλό καλοκαίρι, καλή ξεκούραση και καλή επάνοδο το Σεπτέμβρη.

Επίσης θα θέλαμε να δώσουμε θερμά συγχαρητήρια και ευχαριστίες στα παιδιά της ΣΤ’ τάξης που μαζί με τον εκπαιδευτικό Εικαστικών κ. Δημήτρη Σπανόπουλο φιλοτέχνησαν το υπέροχο γράφιτι που βλέπετε στην πιο πάνω φωτογραφία, το οποίο εδώ και λίγες μέρες διακοσμεί την πρόσοψη του Σχολείου μας.Θα ευχαριστήσουμε επίσης τον Δήμο Νέας Ιωνίας που ανταποκρίθηκε στο αίτημά μας και μας προμήθευσε με τα χρώματα και τέλος οφείλουμε ένα μεγάλο ευχαριστώ στον κ. Σπανόπουλο που πάντα συμβάλλει στην αισθητική αναβάθμιση του Σχολείου.

Ευχόμαστε στους μαθητές μας που φεύγουν για το Γυμνάσιο καλή πρόοδο, υγεία και να μη σταματούν να ονειρεύονται!

Με αγάπη,

Η Διευθύντρια, ο Σύλλογος Διδασκόντων και το λοιπό προσωπικό του Σχολείου