ENHMΕΡΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 2020

Αγαπητοί γονείς,

Σας ανακοινώνουμε πως όλες οι αιτήσεις των παιδιών για συμμετοχή στο πρόγραμμα καλοκαιρινής απασχόλησης του Δήμου Νέας Ιωνίας 2020 έγιναν δεκτές.

Το πρόγραμμα θα ξεκινήσει την Τετάρτη 1 Ιουλίου 2020 και οι γονείς θα πρέπει να καταθέσουν έως την Δευτέρα 29 Ιουνίου στην Τράπεζα Eurobank στον λογαριασμό του Δήμου Νέας Ιωνίας με ΙΒΑΝ GR 860 260 073 0000 1002 0092 0290 το ποσό των 30€ που αντιστοιχεί στην 1η περίοδο, με αιτιολογία ΜΟΝΟ τον ΑΦΜ και το ονοματεπώνυμο του γονέα/κηδεμόνα που συμπλήρωσε με τα στοιχεία του την αίτηση συμμετοχής στο πρόγραμμα καλοκαιρινής απασχόλησης.

Στη συνέχεια θα αποστείλετε το καταθετήριο στο email: tameio@neaionia.gr.

Την πρώτη ημέρα του προγράμματος, κατά την προσέλευση του παιδιού στο σχολείο, οι γονείς καλούνται να έχουν μαζί τους, εκτυπωμένο το καταθετήριο, προκειμένου οι υπεύθυνοι γυμναστές σε κάθε σχολείο να λάβουν γνώση ότι έχουν προβεί σε πληρωμή.

Για τις επόμενες περιόδους (2η και 3η), δεδομένου ότι κάποιες εστίες δεν θα λειτουργήσουν, λόγω μειωμένης εκδήλωσης ενδιαφέροντος, θα υπάρξει νεότερη ανακοίνωση.

Από τον Δήμο Νέας Ιωνίας