Δράσεις λήξης σχολικού έτους 2018-19

Σας ενημερώνουμε ότι, για τη λήξη του φετινού σχολικού έτους, έχουν προγραμματιστεί τα εξής:

1.Την Κυριακή 2/6/2019 από  9 πμ. έως 2 μμ. θα λάβει χώρα σκακιστικό τουρνουά που διοργανώνει ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων.

2.Την Τετάρτη 5/6/2019 θα πραγματοποιηθεί ημι-ημερήσια εκπαιδευτική εκδρομή όλων των τάξεων στο αθλητικό κέντρο “PARADISE PARK” στις Αχαρνές.Το Ολοήμερο θα λειτουργήσει κανονικά.

3.Το Σάββατο 8/6/2019 το απόγευμα θα λάβει χώρα η γιορτή λήξης που διοργανώνει ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων και ταυτόχρονα η γιορτή αποφοίτησης της ΣΤ’ τάξης.

4.Τη Δευτέρα 10/6/2019 στις 8 μμ. οι τάξεις Ε’ και ΣΤ’ θα πραγματοποιήσουν μουσικοχορευτική γιορτή στο Δημοτικό Θέατρο “Γ.ΔΟΜΝΑΚΗΣ”.Το πρωί της ίδιας μέρας τα μαθήματα θα γίνουν κανονικά.

5.Την Τετάρτη 12/6/2019 το πρωί τα τμήματα της Β’ τάξης θα πραγματοποιήσουν θεατρική παράσταση για τους κηδεμόνες των μαθητών.