Eπίδοση ελέγχων και τίτλων προόδου και σπουδών

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

Σας ενημερώνουμε ότι οι έλεγχοι του Γ’ τριμήνου καθώς και οι τίτλοι Προόδου και Σπουδών για το σχολ. έτος 2017-18 θα δοθούν στους κηδεμόνες την Παρασκευή 15/6/2018 από τις 8.15 έως τις 10.00 π.μ. Σε περίπτωση κωλύματος σας πληροφορούμε ότι το σχολείο θα είναι ανοιχτό μέχρι τις 21/6/2018, κατά τις ώρες 8.00-14.00.

Υπενθυμίζουμε ότι οι αιτήσεις για το Ολοήμερο για την επόμενη σχολική χρονιά,μαζί με τα απαραίτητα δικαιολογητικά, θα παραλαμβάνονται από τους Δασκάλους των παιδιών έως και τις 12 Ιουνίου.

Τέλος, είστε όλοι ευπρόσδεκτοι στη μουσικοχορευτική γιορτή λήξης του έτους που θα παρουσιάσουν οι μαθητές των τάξεων Ε’ και ΣΤ’ στο θέατρο “Γ.Δομνάκης” την Πέμπτη  14/6/18 στις 20.00 μ.μ.

Σας ευχαριστούμε για τη συνεργασία και σας ευχόμαστε ένα όμορφο και ξεκούραστο καλοκαίρι.

Η Διευθύντρια και ο Σύλλογος Διδασκόντων