Eκδηλώσεις λήξης σχολικού έτους

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

Σας ενημερώνουμε ότι, για  τη λήξη του σχολικού έτους 2017-18, έχουν προγραμματιστεί τα εξής:

1.Το Σάββατο 2/6/2018, γιορτή αποφοίτησης της ΣΤ’ τάξης, που διοργανώνει ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων, στις 8.30 μ.μ.

2. Την Κυριακή 3/6/2018,σκακιστικό τουρνουά που διοργανώνει ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων, 9 π.μ. έως 2 μ.μ.

3.Την Τετάρτη 13/6/2018,θα πραγματοποιηθεί εκδρομή όλων των τάξεων εντός του διδακτικού ωραρίου του Σχολείου στο αθλητικό κέντρο SOCCER ACADEMY-Β.ΚΑΡΑΠΙΑΛΗΣ στο Χαλάνδρι.

4.Την Πέμπτη 14/6/2018 οι τάξεις Ε’ και ΣΤ΄του Σχολείου θα παρουσιάσουν μουσικοχορευτική γιορτή για τους μαθητές και τους γονείς στις 8 μ.μ. στο θέατρο “Γ.Δομνάκης”.

5. Το Σάββατο 16/6/2018 ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων  διοργανώνει καλοκαιρινή γιορτή για τους μαθητές και τους γονείς στις 6 μ.μ.