Δωρεά μαθητών του σχολείου μας
![IMG 20240412 103210](https://blogs.sch.gr/7dimmytil/files/2024/04/IMG_20240412_103210-150x150.jpg?x78925)
Σήμερα,οι μαθητές του σχολείου μας, επισκέφτηκαν το κτηνιατρείο του κυρίου Μπουχλη όπου,αφού ξεναγηθηκαν στους χώρους του κτηνιατρείου και έμαθαν διαφορά πράγματα,δώρισαν ένα χρηματικό ποσό για την στείρωση 2 θηλυκών γατιών που βρέθηκαν στον περιβάλλοντα χώρο του νοσοκομείου.Την όλη διαδικασία της στείρωσης θα την αναλάβουν εθελοντές από τη φιλοζωική -Κιβωτός Μυτιλήνης.
Ημερ: 12 Απριλίου 2024 Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία.