Αγαπητοί Γονείς & Κηδεμόνες

Σας ενημερώνουμε ότι αύριο Πέμπτη 28/9/2023 το σχολείο μας θα λειτουργήσει δια ζώσης. Η έναρξη μαθημάτων θα γίνει στις 8:15πμ και το ολοήμερο θα λειτουργήσει κανονικά έως τις 16:00 μμ, καθώς και η πρωινή ζώνη από 7:15πμ.

Οι μαθητές θα προσέλθουν έχοντας μαζί τους την τσάντα τους, ένα τετράδιο και την κασετίνα. Θα μπουν στις τάξεις τους, θα πάρουν τα βιβλία και θα κάνουν μάθημα. Ενδιάμεσα, στις 10:00πμ θα γίνει και ο Αγιασμός.

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κατανόηση που δείξατε στις δυσλειτουργίες της τηλεκπαίδευσης των τελευταίων ημερών. Θα θέλαμε να σας κάνουμε γνωστό ότι από την πλευρά μας καταβάλαμε κάθε δυνατή προσπάθεια και τα όποια προβλήματα παρουσιάστηκαν οφείλονταν στην Κεντρική Υπηρεσία του ΠΣΔ, με το οποίο έχουμε ήδη επικοινωνήσει, έτσι ώστε να διορθωθούν σε περίπτωση ενδεχόμενης τηλεκπαίδευσης.

Καλή Σχολική χρονιά!

Η Δ/ντρια & ο Σύλλογος Διδασκόντων