Καλημέρα και καλή εβδομάδα παιδιά!

Σας ευχαριστώ όλους για τις πολύ όμορφες εργασίες σας. Ειδικά το ημερολόγιο 2020 με εντυπωσίασε πραγματικά! Εννοείται και τα παραμύθια σας!!
Ελπίζω να αρέσουν και σε εσάς οι ασκήσεις στους υπολογιστές!

Να σας θυμίσω ότι υπάρχει μια εργασία στο Word για όποιους δεν την έχουν δει μέχρι το τέλος της εβδομάδας. Ήδη κάποιοι συμμαθητές σας την έχουν υποβάλει και θα ανεβάσω τις εργασίες τους ως υπόδειγμα για όσους δυσκολεύονται. Υπάρχει επίσης πάντα και το βίντεο με τις οδηγίες που επισυνάπτω και εδώ:

Για όσους δε μου έχουν υποβάλει κάποια από τις εργασίες εξακολουθώ να τις δέχομαι στο email ή στο eclass. Εννοείται ότι αν υπάρχει οποιαδήποτε δυσκολία, αν και όταν ανοίξουν τα σχολεία, όσοι δεν μπόρεσαν να κάνουν μέχρι τότε τις εργασίες, θα τις κάνουμε μαζί την ώρα του μαθήματος για να τους βοηθήσω κιόλας.

Επίσης, έμαθα ότι φέτος κάνατε προγραμματισμό και λίγο scratch. Οι επόμενες εργασίες μας θα είναι στο scratch οπότε όποιος μπορεί θα ήθελα να μου πει τι έχετε μάθει για να μη σας βάλω πολύ δύσκολες εργασίες.

Καλή εβδομάδα!