Ημέρα: 21 Οκτωβρίου 2018

Εκδηλώσεις Δήμου Γαλατσίου για τον εορτασμό της Εθνικής επετείου της «28ης Οκτωβρίου 1940»

Σας επισυνάπτουμε την πρόσκληση που εξέδωσε ο Δήμος Γαλατσίου, στην οποία αναγράφεται το πρόγραμμα εορταστικών εκδηλώσεων για την επέτειο της 28ης Οκτωβρίου 1940.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 28η ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018-1

Διαγωνισμός Κατασκευής με τίτλο «Ομορφοκκλησιά» για μαθητές του Γαλατσίου

Διαγωνισμός “Ομορφοκκλησιά”

Σας ενημερώνουμε για τον Διαγωνισμό Κατασκευής με τίτλο «Ομορφοκκλησιά» που διοργανώνει το Τμήμα Παιδείας του Δήμου Γαλατσίου με τη σχετική έγκριση του Υπουργείου. Σκοπός του διαγωνισμού είναι να γνωρίσουν οι μαθητές της πόλης μας το πιο σημαντικό μνημείο του Γαλατσίου.Απευθύνεται σε μαθητές Νηπιαγωγείου, Δημοτικού, Γυμνασίου και Λυκείου. Περισσότερες λεπτομέρειες για το διαγωνισμό στο έγγραφο που επισυνάπτουμε.

ΕΓΓΡΑΦΟ ΟΜΟΡΦΟΚΚΛΗΣΙΑ