Αρχική » Χωρίς κατηγορία » Αγιασμός/Λειτουργία του Σχολείου/Ενημερωτικές συναντήσεις

Αγιασμός/Λειτουργία του Σχολείου/Ενημερωτικές συναντήσεις

Με τον Αγιασμό και τις ευλογίες της Εκκλησίας ξεκινήσαμε σήμερα 11 Σεπτεμβρίου τη νέα σχολική χρονιά. Στη συνέχεια τα πρωτάκια γνώρισαν τις δασκάλες τους ενώ ο Σύλλογος Γονέων είχε φροντίσει για κεράσματα και αναμνηστικά δώρα.

Αύριο Πέμπτη, 12 Σεπτεμβρίου το σχολείο μας θα λειτουργήσει με πλήρες πρόγραμμα. Οι μαθητές του πρωινού προγράμματος θα σχολάσουν στην 1:15 μμ ενώ για τους μαθητές του Ολοημέρου θα υπάρξουν δύο αποχωρήσεις στις 3:00μ.μ και στις 4:00μ.μ ανάλογα με τις δηλώσεις προτίμησης των γονέων.

Αύριο ΠΈΜΠΤΗ 12 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΣΤΙΣ 6:00 μ.μ περιμένουμε τους γονείς των μαθητών του ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ για να συζητήσουμε θέματα λειτουργίας του.

-Η πρώτη ενημερωτική συνάντηση των γονέων με όλους τους εκπαιδευτικούς του σχολείου έχει προγραμματιστεί για την Τετάρτη 25 Σεπτεμβρίου στις 6:00 το απόγευμα.