Αρχική » Χωρίς κατηγορία » Επίδοση τίτλων προόδου και βαθμολογίας τριμήνων

Επίδοση τίτλων προόδου και βαθμολογίας τριμήνων

Σας ενημερώνουμε ότι ο Σύλλογος Διδασκόντων αφού έλαβε υπόψην του την Υ.Α Φ.7/ΦΜ/67997/ΓΔ4/4-6-2020 και λαμβάνοντας όλα τα απαραίτητα μέτρα που επιβάλλουν οι ιδιαίτερες συνθήκες που βιώνουμε αποφάσισε τα εξής:

1. Η επίδοση των Τίτλων Προόδου για τους μαθητές  των Α΄, Β΄, Γ΄, Δ΄ και Ε΄ τάξεων και οι βαθμολογίες των τριμήνων για τους μαθητές των Γ΄, Δ΄, Ε΄ τάξεων να δοθούν  στους ίδιους τους μαθητές χωρίς τη φυσική παρουσία των γονέων ως εξής:  1ο υποτμήμα, Πέμπτη 25 Ιουνίου 2020 και 2ο υποτμήμα Παρασκευή, 26 Ιουνίου 2020.  ( Τα μαθήματα θα γίνουν κανονικά΄και τα παιδιά θα σχολάσουν στις 13:15 )
  2. Η επίδοση των Τίτλων Σπουδών για τους μαθητές  της ΣΤ΄τάξης  και οι βαθμολογίες των τριμήνων θα επιδοθούν στους αποφοίτους μας, χωρίς την φυσική παρουσία των γονέων τους την Πέμπτη 25 Ιουνίου 2020. Οι μαθητές της ΣΤ τάξης  θα προσέλθουν την Παρασκευή 26 Ιουνίου 2020 στο σχολείο στις 7:30 μ.μ για την τελετή αποφοίτησής τους.