Αρχική » Χωρίς κατηγορία » H επικαιροποίηση στοιχείων επικοινωνίας γονέων άγγιξε το 100%

H επικαιροποίηση στοιχείων επικοινωνίας γονέων άγγιξε το 100%

Με τη φόρμα που συμπλήρωσε η συντριπτική πλειοψηφία των γονέων, με mail, μηνύματα και τηλεφωνήματα, με την πολύτιμη βοήθεια του συλλόγου γονέων καταφέραμε μέσα σε 48 ώρες να συγκεντρώσουμε τα mail των γονέων μας και να αγγίξουμε το 100%. Μας λείπουν μόνο 2.
Ευχαριστούμε για την άμεση ανταπόκριση!
Για τους γονείς που τυχόν ανησυχούν να τους πούμε ότι ο σεβασμός των προσωπικών δεδομένων είναι δεδομένος. Πρόσβαση στα δεδομένα έχουν μόνο ο διευθυντής του σχολείου και ο εκπαιδευτικός του σχολείου μας κ. Φοίβος  Σοφικίτης ως δημιουργός και διαχειριστής της φόρμας.
Η φόρμα θα κλείσει…τα δεδομένα θα εξαχθούν και δεν θα υπάρχουν σε cloud, παρά μόνο στο Ολοκληρωμένο Πληροφοριακό Σύστημα MYSCHOOL του σχολείου μας και θα χρησιμοποιούνται μόνο για ενημερώσεις από το σχολείο αλλά και για την ενεργοποίηση από το Υπουργείο Παιδείας ψηφιακών εργαλείων που θα επιτρέψουν την εξ αποστάσεως διδασκαλία.
Στα γραφήματα μερικά στοιχεία από την επεξεργασία της φόρμας που συμπληρώθηκε για 307 μαθήτριες και μαθητές μας.