Αρχική » Χωρίς κατηγορία » Η θεατρική παράσταση “Μια χριστουγεννιάτικη Φασαρία” από τη θεατρική ομάδα του 3ου Δημοτικού Σχολείου Χολαργού

To βράδυ της Κυριακής 15 Δεκεμβρίου στην κατάμεστη αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου μας, η θεατρική ομάδα του 3ου Δημοτικού Σχολείου Χολαργού παρουσίασε την παράσταση «ΜΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΦΑΣΑΡΙΑ» , σκορπίζοντας χαμόγελα, συγκινήσεις και δυνατά συναισθήματα σε μικρούς και μεγάλους.

Συγχαρητήρια στους γονείς και μαθητές του θιάσου για την εξαιρετική δουλειά και… ένα μεγάλο μπράβο στον εμψυχωτή του θιάσου Κώστα Παπαγεωργίου που έγραψε τα κείμενα και σκηνοθέτησε την ωραία παράσταση.

Ιδιαίτερες ευχαριστίες και στον Πολιτιστικό Σύλλογο «ΚΟΡΥΒΑΝΤΕΣ» με τον οποίο συνδιοργανώσαμε την εκδήλωση.