Αρχική » Χωρίς κατηγορία » Αγορά και τοποθέτηση προτζέκτορων και βαφή αιθουσών από το σύλλογο γονέων

Αγορά και τοποθέτηση προτζέκτορων και βαφή αιθουσών από το σύλλογο γονέων

Με το βάψιμο του Ε1 και του εργαστηρίου Πληροφορικής από γονείς μας ολοκληρώθηκε το Σαββατοκύριακο το βάψιμο όλων των αιθουσών διδασκαλίας που είχε ξεκινήσει τον Οκτώβριο, ενώ 3 νέοι προτζέκτορες, με δαπάνες του συλλόγου γονέων,  αγοράστηκαν και τοποθετήθηκαν στο εργαστήριο πληροφορικής και σε δύο αίθουσες διδασκαλίας.

Ο Σύλλογος Διδασκόντων του σχολείου μας εκφράζει τις  θερμές του ευχαριστίες  στην Πρόεδρο, στα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου Γονέων και…στους γονείς που βοήθησαν στην πραγματοποίηση των ανωτέρω έργων,  ενισχύοντας έτσι την υλικοτεχνική υποδομή μας και συμβάλλοντας στην δημιουργία ενός ευχάριστου και υγιεινού σχολικού περιβάλλοντος.