Αρχική » Χωρίς κατηγορία » Ενημερωτικές συναντήσεις με γονείς

Ενημερωτικές συναντήσεις με γονείς

Αγαπητοί γονείς, με την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς σας καλούμε στο σχολείο σε ενημερωτικές συναντήσεις ως εξής:

Τετάρτη 13 Σεπτεμβρίου 2017

• 4:30μ.μ. Ενημέρωση από τον Υποδιευθυντή και συζήτηση για τη λειτουργία του Ολοήμερου Σχολείου (μόνο για τους γονείς που έχουν γράψει τα παιδιά τους στο Ολοήμερο)
  • 5:30 μ.μ Ενημέρωση όλων των γονέων από τον Διευθυντή και συζήτηση για τη γενικότερη  λειτουργία του σχολείου.

Δευτέρα 18 Σεπτεμβρίου 2017 ώρα 5:00 μ.μ: Ενημερωτικές συναντήσεις ανά τμήμα με τις δασκάλες της  Α΄τάξης  Αννίτα Παπακώστα (Α1), Χρηστίνα Μπουγά (Α2), Ματίνα Ντάγκα (Α3)

Δευτέρα 25 Σεπτεμβρίου 2017 ώρα 5:00 μ.μ : Ενημερωτικές συναντήσεις ανά τμήμα με τους/τις δασκάλους/ες των τάξεων Β΄, Γ΄, Δ΄, Ε΄, ΣΤ και τους εκπαιδευτικούς ειδικοτήτων

Από τη Διεύθυνση του Σχολείου