Αρχική » Χωρίς κατηγορία » Πρόγραμμα εορτασμού 25ης Μαρτίου

Πρόγραμμα εορτασμού 25ης Μαρτίου

DSC_1056 (800x533)Αγαπητοί μαθητές και γονείς σας ενημερώνουμε για το πρόγραμμα εορτασμού της 25ης Μαρτίου

* Πέμπτη 23 Μαρτίου 2017
Οι μαθητές των τάξεων Α΄, Β΄, Γ΄ και Δ΄ θα παρακολουθήσουν τη γιορτή που ετοιμάζουν οι μαθητές της ΣΤ΄τάξης την Πέμπτη 23 Μαρτίου. Το σχολείο (πρωινό και ολοήμερο πρόγραμμα) θα λειτουργήσει κανονικά.

*Παρασκευή 24 Μαρτίου 2017
Οι μαθητές της Ε΄τάξης και οι γονείς των μαθητών της ΣΤ΄τάξης θα παρακολουθήσουν τη γιορτή το πρωί της Παρασκευής 24 Μαρτίου.
Ώρα προσέλευσης μαθητών: 8:15 π.μ Ώρα προσέλευσης γονέων: 8:45 π.μ Ώρα αποχώρησης: 10:30 π.μ (Το Ολοήμερο δε θα λειτουργήσει.)

*Σάββατο 25 Μαρτίου 2017
Ώρα 10:30 π.μ. Προσέλευση των μαθητών της Ε΄και ΣΤ΄, που συμμετέχουν στην παρέλαση, στο προαύλιο του 1ο Δ.Σ Αγίας Παρασκευής επί της οδού Αγίου Ιωάνου. (Συνοδοί των μαθητών θα είναι ο Διευθυντής Γιάννης Λογοθέτης και η δασκάλα Δώρα Κουρέτα)
Μετά το τέλος της παρέλασης, οι γονείς θα πρέπει να βρίσκονται στην πλατεία μπροστά από τα Goodys για να παραλάβουν τα παιδιά τους.

Από τη Δ/νση του Σχολείου