Αρχική » Χωρίς κατηγορία » Εορτασμός 25ης Μαρτίου – λειτουργία του σχολείου

Εορτασμός 25ης Μαρτίου – λειτουργία του σχολείου

Αγαπητοί μαθητές και  γονείς, σας ενημερώνουμε για το πρόγραμμα εορτασμού  της 25ης Μαρτίου και τη λειτουργία του σχολείου μας:

Tετάρτη  23 Μαρτίου: Οι μαθητές της Α, Β, Γ και Δ τάξεων θα παρακολουθήσουν τη γιορτή που ετοιμάζει η ΣΤ΄τάξη. Το σχολείο (πρωινό και ολοήμερο πρόγραμμα) θα λειτουργήσει  κανονικά.

Πέμπτη 24 Μαρτίου: Οι μαθητές της Ε΄τάξης και οι γονείς των μαθητών της ΣΤ΄τάξης θα παρακολουθήσουν τη γιορτή το πρωί της  Πέμπτης 24 Μαρτίου. Ώρα προσέλευσης μαθητών: 8:10 π.μ    Ώρα έναρξης γιορτής: 9:00 π.μ   Ώρα αποχώρησης: 10:30 π.μ  (Το Ολοήμερο δε θα λειτουργήσει.)

Παρασκευή,  25 Μαρτίου Ώρα 10:30 π.μ. Προσέλευση των μαθητών της Ε΄και ΣΤ΄, που συμμετέχουν στην παρέλαση, στην οδό Αγίου Ιωάννου στο προαύλιο του  1ου Δ.Σ Αγίας Παρασκευής.

Μετά την  παρέλαση οι γονείς θα πρέπει να βρίσκονται  μπροστά από τα Goodys για να παραλάβουν τα παιδιά τους..