Αρχική » Χωρίς κατηγορία » 3000 Ευρώ από το Σύλλογο Γονέων για την υλικοτεχνική υποδομή του σχολείου

3000 Ευρώ από το Σύλλογο Γονέων για την υλικοτεχνική υποδομή του σχολείου

2013-12-19 16.08.07Ένα μεγάλο ευχαριστώ στο Σύλλογο Γονέων ο οποίος με απόφαση του Διοικητικού του Συμβουλίου διέθεσε περίπου 3000 ευρώ  για την αγορά και τοποθέτηση δύο βιντεοπροβολέων στις αίθουσες  της έκτης τάξης, την αγορά  μικροφωνικής εγκατάστασης στην αίθουσα εκδηλώσεων και ενός λευκού πίνακα στο εργαστήρι πληροφορικής.

2013-12-18 17.26.01Ευχαριστούμε επίσης  τον Μιχάλη Μαρκόπουλο πατέρα δύο μαθητών  μας, ο οποίος μαζί με τους συνεργάτες του από τον τηλεοπτικό σταθμό ΑΝΤΕΝΑ  Γιάννη Φύσσα και Γιώργο Γκαντέλο, δούλεψαν αφιλοκερδώς  για την εγκατάσταση της μικροφωνικής και  προσέφεραν στο σχολείο μας  την ολοκαίνουρια  καλωδίωση.