ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΓΙΟΡΤΗ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ Α1, Β1 ΚΑΙ Β2

Αγαπητοί γονείς ,

Σας ενημερώνουμε ότι οι τάξεις Α1’, Β1 και  Β2’  έχουν ετοιμάσει μία Χριστουγεννιάτικη γιορτή την οποία και θα παρουσιάσουν την Πέμπτη 19 Δεκεμβρίου στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου μας στις 6:30 μ.μ.  Ως εκ τούτου έχει δοθεί έγκριση από την Α’ Δ/νση Πρ. Εκπ. Αθήνας για τις τάξεις αυτές να γίνει μεταφορά ωραρίου για το απόγευμα και έτσι δεν θα έχουν καθόλου μάθημα το πρωί (μόνο για το Α1 , Β1 και Β2).

Σας περιμένουμε με χαρά να την παρακολουθήσετε και να σας … εντυπωσιάσουμε .

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΓΙΟΡΤΗ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ Α2

Αγαπητοί γονείς ,

Σας ενημερώνουμε ότι η τάξη Α2’ έχει ετοιμάσει μία Χριστουγεννιάτικη γιορτή την οποία και θα παρουσιάσει την Τρίτη 17 Δεκεμβρίου στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου μας στις 6:30 μ.μ.  Ως εκ τούτου έχει δοθεί έγκριση από την Α’ Δ/νση Πρ. Εκπ. Αθήνας για την τάξη αυτή να γίνει μεταφορά ωραρίου για το απόγευμα και έτσι δεν θα έχει καθόλου μάθημα το πρωί (μόνο για το Α2).

Σας περιμένουμε με χαρά να την παρακολουθήσετε και να σας … εντυπωσιάσουμε .

ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΜΟΣ

Αγαπητοί γονείς,

Σας ενημερώνουμε ότι το πρωί της Τετάρτης  18 Δεκεμβρίου 2019 την πρώτη ώρα, όλο το σχολείο μας έχει εκκλησιασμό στην εκκλησία των Τριών Ιεραρχών. Αν για οποιονδήποτε λόγο κάποιο παιδί δεν θα συμμετάσχει στον εκκλησιασμό, να προσέλθει στο σχολείο στις 9:40  π.μ. (στο πρώτο διάλειμμα)  και όχι στις 8:15 που είναι κανονικά.