ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ BAZAAR ΑΓΑΠΗΣ

Ενόψει της γιορτής του Πάσχα και  στα πλαίσια της υλοποίησης του φετινού Σχεδίου Δράσης του σχολικού μας συγκροτήματος “To σχολείο μια μεγάλη αγκαλιά για όλους” αποφασίσαμε να στηρίξουμε το έργο της “Κιβωτού του Κόσμου”. Για τον σκοπό αυτό εκπαιδευτικοί ,γονείς και μαθητές, με οδηγό τη φαντασία  και τη δημιουργικότητα μας και με αίσθημα  κοινωνικής ευθύνης προσφοράς και συμπαράστασης στον συνάνθρωπο που έχει ανάγκη ,στήσαμε ένα Bazaar αγάπης, τα έσοδα του οποίου θα διατεθούν στον εθελοντικό μη κερδοσκοπικό οργανισμό μέριμνας και προστασίας μητέρας και παιδιού “Κιβωτός του Κόσμου”.

Αν κάποιος επιθυμεί να υποστηρίξει τη δράση μας μπορεί να επισκεφτεί το σχολείο μας καθημερινά από τις 12:45-13:15 μ.μ.  Το Bazaar θα λήξει την Παρασκευή 15 Απριλίου 2022.

Bazaar bazaar 6

Bazaar 2 11Bazaar 7