Ομορφαίνουμε την αυλή μας, ομορφαίνουμε τη ζωή μας!

Τις τελευταίες ημέρες η αυλή μας άλλαξε όψη! Το παιχνίδι των μαθητών μας εμπλουτίστηκε με χρώματα, μπάλες, μπασκέτες, τέρματα, ομαδικά και επιδαπέδια παιχνίδια. Οι εκπαιδευτικοί και τα παιδιά του νηπιαγωγείου μας αισθάνονται την ανάγκη να πουν ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στους γονείς που ανταποκρίθηκαν στις ανάγκες του σχολείου και αφιέρωσαν προσωπικό χρόνο, κόπο και χρήματα. Οι εκπαιδευτικοί πήραν την πρωτοβουλία αλλά οι γονείς ήταν αυτοί που την έκαναν πράξη. Στους δύσκολους καιρούς που βιώνει η κοινωνία μας είναι ενθαρρυντικό ότι υπάρχουν άνθρωποι που προσφέρουν ανιδιοτελώς. Είμαστε σίγουροι ότι μικρά θαύματα συντελούνται στις καρδιές και στις ζωές των παιδιών όταν τα πρότυπα που βλέπουν μπροστά τους είναι αυτά της προσφοράς και της συνεργασίας!

thumbnail IMG 3282thumbnail IMG 3283thumbnail IMG 3300thumbnail IMG 3303thumbnail IMG 3304

thumbnail IMG 3280IMG 3386