Όλοι μαζί μπορούμε!!! (Τμήμα Ολοήμερο)

Νοέ 201516

Οι μαθητές και οι νηπιαγωγοί του Ολοήμερου Τμήματος αισθάνονται την ανάγκη να εκφράσουν ένα μεγάλο «ευχαριστώ» στον κ. Κώστα Πεχλιβάνη (πατέρα μαθητή μας), ο οποίος κατασκεύασε μια πολύ όμορφη βιβλιοθήκη για την τάξη μας και με τη βοήθεια του κ. Γιάννου Αργαλιά (πατέρα μαθήτριάς μας) και της κ. Σαχανίδου Σοφίας (μητέρας μαθητή μας) την τοποθέτησαν το πρωινό του Σαββάτου, αφιερώνοντας αρκετό από τον πολύτιμο χρόνο τους αλλά και προκαλώντας την ευχάριστη έκπληξη των μαθητών μας όταν προσήλθαν στο σχολείο το πρωί της Δευτέρας!

Πραγματικά, αυτή η υπέροχη σύνθεση, άλλαξε την όψη ολόκληρης της αίθουσας, κάνοντάς την περισσότερο ελκυστική και πιο… ζεστή!

Ευχαριστούμε πολύ από καρδιάς!

Οι νηπιαγωγοί του Ολοήμερου Τμήματος

Φωτογραφία2642  Φωτογραφία2643

Φωτογραφία2658  Φωτογραφία2659

από κάτω από: Χωρίς κατηγορία| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Όλοι μαζί μπορούμε!!! (Τμήμα Ολοήμερο)