Τα τηλέφωνα επικοινωνίας μας είναι:

Κλασικό τμήμα: 26610 46145

Ολοήμερο Τμήμα: 26610 46111

Fax: 26610 46111

E – mail: mail@6nip-kerkyr.ker.sch.gr

Ταχυδρομική διεύθυνση: Κύπρου 1 Κέρκυρα, τ.κ. 49100

2 Σχόλια στο άρθρο

“Επικοινωνία”

1. Ιούνιος 16, 2021 στις 19:08       ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Έγραψε:

Εξαιρετική η πρωτοβουλία σας να δημιουργήσετε το βίντεο με τα όμορφα φωτογραφικά στιγμιότυπα από την καθημερινότητα των παιδιών μας καθ’ όλη τη σχολική χρονιά, δημιουργώντας έτσι και μια αναδρομή όσων συνέβησαν και την επηρέασαν. Με ενθουσιασμό το βλέπαμε και το ξαναβλέπαμε οικογενειακώς απολαμβάνοντας και σιγοτραγουδώντας τα μουσικά κομμάτια που επιλέχθηκαν!
    Σας ευχαριστούμε θερμότατα για όσα προσέφερε το σχολείο μας, δύο χρόνια στο Στέφανο και στους συμμαθητές του, όπως και προ τετραετίας στον αδελφό του, Βασίλη και στη δική του τάξη!
    Ευχόμαστε από καρδίας πάντα πρόσχαρες, υπομονετικές, δοτικές και δημιουργικές να ‘στε!
    Καλή ξεκούραση και καλό καλοκαίρι σε όλες τις οικογένειες και καλή πρόοδο στα παιδάκια σας.

2. Ιούνιος 18, 2021 στις 08:06       6ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Έγραψε:

Ευχαριστούμε από καρδιάς για τα όμορφα λόγια σας, τα οποία μας γεμίζουν δύναμη και αισιοδοξία… Ευχόμαστε και σε εσάς ένα όμορφο καλοκαίρι και καλή πρόοδο στα παιδιά σας!
    Οι νηπιαγωγοί

Πρόσφατα σχόλια