Άρθρα ανά μήνα: Απρίλιος 2023
“Με το ποδήλατο στο δρόμο με ασφάλεια κυκλοφορώ”
Επίσκεψη στο σχολείο της εθελοντικής ομάδας : ΕΥΘΥΤΑ ΡΟΔΟΥ
Στο πλαίσιο του προγράμματος των εργαστηρίων δεξιοτήτων ,καλέσαμε στο σχολείο την υπέροχη εθελοντική ομάδα της ΕΥΘΥΤΑ ΡΟΔΟΥ . Οι εθελοντές παρουσίασαν στα παιδιά βασικούς κανόνες ασφάλειας με υλικό προσαρμοσμένο στην προσχολική ηλικία και παίξανε βιωματικά παιχνίδια στην αυλή. Ευχαριστούμε το ΕΥΘΥΤΑ ΡΟΔΟΥ !!