Πρόσκληση στο Χριστουγεννιάτικο παζάρι μας

Λήψη αρχείου

Η Διεύθυνση και οι καθηγητές του σχολείου μας, μαζί με το 15πενταμελές συμβούλιο μαθητών, την επικουρική συμμετοχή του Σ.Γ στην εκτύπωση της αφίσας (ευγενική προσφορά του κ. Κώστα Θεοφάνους -γραφίστα, όπως και η παρασκευή των σαπουνιών) και στην αγορά πρώτων υλών για παιχνιδοκατασκευές, την συμμετοχή του Δήμου στην αγορά πρώτων υλών για τα γλυκίσματα, και την συμμετοχή πολλών γονέων στην προσφορά αγαπημένων παραδοσιακών γλυκών,

ΣΑΣ ΠΡΟΣΚΑΛΟΥΜΕ ΣΤΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΠΑΖΑΡΙ ΜΑΣ

για την οικονομική στήριξη της πενθήμερης εκδρομής της Γ ΄Λυκείου

Μία ημέρα χαράς, με μουσική από την ορχήστρα του σχολείου μας, στην αίθουσα πολιτιστικών εκδηλώσεων με ανοιχτές πόρτες και παράθυρα. Παρακαλούνται οι προσερχόμενοι να έχουν το πιστοποιητικό, εμβολιασμού, νόσησης ή rapid test. Θα τηρηθούν όλα τα μέτρα ασφαλείας υγειονομικού πρωτοκόλλου, με θερμομέτρηση στην είσοδο, και αντισηπτικά, για την προστασία της Υγείας όλων.

ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 20/12 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!

Δημοσιεύθηκε στην Ανακοινώσεις, Γενικά, Δράσεις Σχολείου, Εκδηλώσεις. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.