Αρχική » Ανακοινώσεις » Αποχαιρετώντας τους μαθητές μας.

Αποχαιρετώντας τους μαθητές μας.

Η αυλαία έπεσε και για εφέτος!!!!  Μια ακόμα σχολική χρονιά έφτασε στο τέλος.                                              Οι νέες και πρωτόγνωρες συνθήκες (λόγω κορονοϊού)  που ήρθαν και άλλαξαν όλα τα δεδομένα στην καθημερινότητά μας, δεν μας επέτρεψαν  ούτε καν να αποχαιρετήσουμε όλους τους μαθητές μας.

Οι μαθητές /-τριες  της Γ΄ Γυμνασίου αποχαιρετούν το  σχολείο και συνεχίζουν το ταξίδι της ζωής και της γνώσης στο Λύκειο.

Κουβαλούν στις αποσκευές τους  ότι ωραίο και σημαντικό έχουν κατακτήσει και προσδοκούν να συνεχίσουν να γεμίζουν τις αποσκευές τους, με όσα θα τους κάνουν σωστούς , ευτυχισμένους , αξιόλογους και σημαντικούς ανθρώπους.

Καλή συνέχεια στο ταξίδι σας, παιδιά μας!

Όσο για τους υπόλοιπους μαθητές τους ευχόμαστε καλή ξεκούραση και ανανεώνουμε το ραντεβού μας για το Σεπτέμβρη. Καλό καλοκαίρι σε όλους!!!

Έχετε την αγάπη και τις ευχές μας!