Φεβ 05 2018

Επίδοση Ελέγχων Προόδου Α΄ Τετραμήνου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΕΣ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΜΑΣ

• Σας ενημερώνουμε ότι την Παρασκευή 9 Φεβρουαρίου 2018 και ώρα 12:00 μ.μ. οι γονείς και κηδεμόνες των μαθητών μας μπορούν να προσέλθουν στο σχολείο για να παραλάβουν τον έλεγχο προόδου  Α΄τετραμήνου  από τους υπεύθυνους καθηγητές κάθε τμήματος. Επίσης μπορούν να ενημερωθούν για την επίδοση των παιδιών τους από τους καθηγητές του σχολείου μας.
  • Η Διεύθυνση του σχολείου στις 11:30 π.μ προτού δοθούν οι έλεγχοι  θα ενημερώσει τους γονείς και κηδεμόνες για τη νέα υπουργική απόφαση  σχετικά με τη λειτουργία των Γυμνασίων.
  • Η παρουσία και συνεργασία σας κρίνεται απαραίτητη.»Η ευτυχία του ανθρώπου στηρίζεται στη μόρφωση & στην παιδεία και όχι στα αγαθά που δίνει και παίρνει η τύχη». Πλούταρχος.»