Αρχική » Ανακοινώσεις » Πρόσκληση του Συλλόγου Γονέων

Πρόσκληση του Συλλόγου Γονέων

Η διευθύντρια του 6ου Γυμνασίου Νίκαιας και το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων, σας προσκαλούν τη Δευτέρα 7 Οκτωβρίου 2014 και ώρα 6.30 το απόγευμα, να ενημερωθείτε για τα παρακάτω θέματα :

1. Ενημέρωση των γονιών από τη Διευθύντρια για θέματα του σχολείου
  2. Ενημέρωση τον γονιών από το Σύλλογο για το πρόβλημα που έχει προκύψει ως προς την εφαρμογή του προγράμματος σίτισης στο σχολείο μας
  3. Συζήτηση με τους γονείς για την ασφάλεια των παιδιών από και προς το σχολείο

Η συμμετοχή σας είναι απαραίτητη λόγω της σοβαρότητας των θεμάτων που θα συζητηθούν.

Σας κάνουμε γνωστό ότι η ετήσια συνδρομή ανέρχεται στα 5 ευρώ και σας καλούμε να ανταποκριθείτε θετικά, γιατί είναι το μοναδικό έσοδο του Συλλόγου.

Σας ενημερώνουμε ότι έχει ανοιχτεί στο facebook η σελίδα “Σύλλογος Γονέων 6ο Γυμνάσιο Νίκαιας” για την καλύτερη και συνεχή ενημέρωσή σας.

Μπορείτε ακόμα να επικοινωνείτε για οποιοδήποτε πρόβλημα υπάρχει και στο e-mail του Συλλόγου “syllogosgoneon6gymnasionikaias@yahoo.gr”

Τέλος, παρακαλούμε τους γονείς που έχουν e-mail να θέλουν να μας το γνωστοποιήσουν ώστε να διευκολυνθεί η επικοινωνία μας.

Από τη Διεύθυνση και το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Σχολείου