Αρχείο για "13 Μαρτίου 2020"

13-3-2020 ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Παρακαλείσθε να επισκέπτεσθε καθημερινά την ιστοσελίδα του σχολείου στη διεύθυνση

http://6gym-chalk.eyv.sch.gr/ ,

για να ενημερώνεστε για τις επικαιροποιημένες οδηγίες σχετικά με τον κορωνοϊό SARS-CoV-2 που

στέλνονται στις σχολικές μονάδες από τα αρμόδια Υπουργεία.

12-3-2020 Οδηγίες από το Υπ. Παιδείας για παραμονή παιδιών και εφήβων στο σπίτι

ΕΞΕ – 36977 – 2020 – Διαβίβαση Οδηγιών

Σας διαβιβάζουμε Οδηγίες του Εθνικού Οργανισμού Δημόσιας Υγείας του Υπουργείου Υγείας με θέμα: «Οδηγίες για παραμονή παιδιών και εφήβων στο σπίτι, στο πλαίσιο της Κοινής Υπουργικής Απόφασης για την πρόληψη της διασποράς του νέου κορωνοϊού SARS-CoV-2 στις σχολικές μονάδες και την κοινότητα»