IMG 0839

Τηλεδιάσκεψη της ReUZ+ με τον εθελοντή-σύμβουλο κ. Δημήτρη Τασιά, στέλεχος της ΕΥ Ελλάδος

Γενικά νέα Δράσεις Εκπαιδευτικά προγράμματα

Την Τετάρτη 30/3, οι μαθητές και οι μαθήτριες του Β3 που συμμετέχουν στο πρόγραμμα της Εικονικής Επιχείρησης του Junior Achievement Greece είχαν τηλεδιάσκεψη με τον εθελοντή-σύμβουλο της ομάδας κ. Δημήτρη Τασιά, στέλεχος της ΕΥ Ελλάδος για τις τελευταίες βελτιώσεις πάνω στο επιχειρηματικό σχέδιο της ReUZ+.
Ευχαριστούμε πάρα πολύ τον κ. Τασιά για τις πολύ εύστοχες επισημάνσεις του που μας έκαναν να δούμε με άλλο μάτι τον οικονομικό σχεδιασμό μιας νέας επιχείρησης! Άλλη μια εμπειρία ζωής για τους μαθητές/τριες μας @JA Greece!
Δείτε εδώ την ανάρτηση του κ. Τασιά στο LinkedIn για τη συνάντηση και το επιχειρηματικό μας σχέδιο.

IMG 0832