Εγγραφές – ενημέρωση για κλήρωση

Σας ενημερώνουμε πως μετά την κατανομή από το Υπουργείο Παιδείας των αιτήσεων επιλογής εγγραφής, είναι δεδομένο πως για τη για τη σχολική μας μονάδα θα πραγματοποιηθεί κλήρωση για την Α΄τάξη καθώς και για τον Τομέα Υγείας-Πρόνοιας-Ευεξίας της Β΄τάξης, μιας και οι μαθητές/μαθήτριες που ζητάνε να έρθουν είναι περισσότεροι από τον ανώτατο αριθμό που μπορούμε να εξυπηρετήσουμε, λαμβάνοντας υπόψη τους διαθέσιμους χώρους και προσωπικό.

Για την ώρα και ημέρα της κλήρωσης καθώς και τα όσα προβλέπονται ως προς τη διαδικασία θα ενημερωθείτε σύντομα.

Τα αποτελέσματα κατανομής μπορείτε να δείτε μπαίνοντας στο e-eggrafes με τους κωδικούς σας (taxisnet).

Σας ευχαριστούμε πολύ για την προτίμησή σας.

Σημείωση: Μας στέλνετε τα απαιτούμενα δικαιολογητικά για την εγγραφή σας είτε ηλεκτρονικά είτε μας τα υποβάλετε διά ζώσης την ημέρα εφημερίας (Πέμπτη 14 Ιουλίου)

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.