Αποτελέσματα βαθμολόγησης σχολικού έτους 2020-2021

Σας ενημερώνουμε πως πραγματοποιήθηκε σήμερα 17-6 (~12:00 μ.μ.) η αποστολή  των βαθμολογικών αποτελεσμάτων (Τετράμηνα Α΄και Β΄& Ετήσιος Μέσος Όρος), μέσω αυτοματοποιημένου email, στις ηλεκτρονικές διευθύνσεις των κηδεμόνων/μαθητών των μαθητών μας όλων των τάξεων (Α, Β΄& Γ΄), μετά την επίλυση σχετικών τεχνικών προβλημάτων του πληροφοριακού συστήματος (Myschool) τα οποία δεν επέτρεπαν τη περάτωση της διαδικασία.

Σε περίπτωση που κάποιος κηδεμόνας/μαθητής δεν έχει λάβει τη σχετική ενημέρωση, παρακαλούμε να μας ειδοποιήσει.

[η έκδοση Πτυχίων-Απολυτηρίων παραμένει σε τεχνική αδυναμία από το Myschool –  οι κηδεμόνες/ μαθητές της Γ΄τάξης θα ειδοποιηθούν όταν καταστεί εφικτή η ολοκλήρωση της έκδοσή των τίτλων σπουδών]