Σχετικά με την ανακοίνωση αποτελεσμάτων (βρίσκονται σε εξέλιξη)

Στο σχολείο βρίσκονται αναρτημένα τα ακόλουθα:
Έχουμε ανακοινώσει τις περιπτώσεις μαθητών / μαθητριών μη επαρκούς φοίτησης (για Α, Β και Γ), δηλαδή ποιοι έχουν πάνω από το όριο απουσιών.

Επίσης έχουμε ανακοινώσει ποιοι δεν λαμβάνουν πτυχίο λόγω βαθμού κάτω του ορίου σε μάθημα ειδικότητας (μόνο για τη Γ΄τάξη).
 Όλοι οι μαθητές της Γ΄τάξης επαρκούς φοίτησης που φοιτούσαν για απολυτήριο το λαμβάνουν.
Τα δύο τελευταία σχετίζονται με τη διενέργεια των πανελλαδικών, για αυτό και ήταν άμεσα επείγοντα να ολοκληρωθούν (και μόλις σήμερα, μετά τις 10:00 δόθηκε η δυνατότητα από το Υπουργείο).

Η έκδοση πτυχίων και απολυτηρίων θα γίνει όποτε μας το επιτρέψουν οι τεχνικές παράμετροι (γίνονται ακόμα προσαρμογές στο πληροφοριακό σύστημα από πλευράς Υπουργείου). Θα ενημερωθείτε για την παραλαβή τους με e-mail.

Για τους βαθμούς, των τάξεων Α΄ και Β΄, θα συνεχίσουμε τις εργασίες από Δευτέρα 14/6 (εκκρεμούν επιτροπές εξετάσεων για μαθητές της Α΄και Β΄).

Τέλος, για τις τάξεις  Α΄, Β΄ και Γ΄, οι βαθμοί (έλεγχοι προόδου) θα σας αποσταλούν με e-mail.