ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΟ ΜΗΝΥΜΑ

Οι εκπαιδευτικοί και η διεύθυνση του 6ου ΕΠΑΛ συγχαίρουμε τους/τις μαθητές/τριες για την επιτυχία τους στις Πανελλαδικές εξετάσεις 2024. Είμαστε περήφανοι και καμαρώνουμε για το τεράστιο αυτό αποτέλεσμα. Είναι η πρώτη φορά στην ιστορία του σχολείου μας που έχουμε τόσες πολλές και τόσο μεγάλες επιτυχίες. Αυτό σημαίνει ότι όλοι μαζί εκπαιδευτικοί, μαθητές και γονείς-κηδεμόνες, συνεργαστήκαμε σωστά και αποτελεσματικά. Είναι τιμή για το σχολείο μας που είχαμε όλους και όλες εσάς μαθητές και μαθήτριές μας. Σας ευχαριστούμε για το ήθος, την ευγένεια, την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε. Σας ευχόμαστε καλή σταδιοδρομία, αστείρευτη δημιουργικότητα και πάντα επιτυχίες σε ό,τι κάνετε.

Όσο για όλους και όλες εσάς που δεν τα καταφέρατε φέτος, δεν πρέπει να τα παρατήσετε, να θυμάστε ότι η εκπλήρωση των ονείρων μας έρχεται όταν θέτουμε εκπαιδευτικούς στόχους που απηχούν στις ανάγκες μας και στις δυνατότητές μας.

ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΟΥ 6ου ΕΠΑΛ