Γιορτή λήξης των μαθημάτων

Την Τετάρτη 12 Ιουνίου 2013  στις 7.30 μ.μ πραγματοποιηθηκε στο χώρο του Σχολείου μας η γιορτή λήξης των μαθημάτων για το σχολ. έτος 2012-13.  Στη γιορτή συμμετείχαν όλα τα τμήματα του Σχολείου μας με θεατρικά, ποιήματα, τραγούδια που επιμεληθηκαν οι δάσκαλοι των τάξεων και αθλητικές δραστηριότητες που επιμελήθηκε ο καθηγητής Φυσικής Αγωγής.  Ακολούθησαν  παραδοσιακοί χοροί από το  χορευτικό τμήμα του Σχολείου οι οποίοι διαδάχθηκαν από την καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής κ. Κανιού Παναγιώτα.      Τη γιορτή τίμησαν με την παρουσία τους ο αναπληρωτής Δ/ντής Α/θμιας Εκπ/σης, οι Σχολικοί Σύμβουλοι 1ης και 2ης Περιφέρειας Ν. Αιτωλνίας , ο Δ/ντής του 2ου Δημοτικού Σχολείου Μεσολογγίου και πλήθος κόσμου.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA