Τιμητική διάκριση

Στα πλαίσια της διοργάνωσης των Σχολικών Αγώνων Ποδοσφαίρου Δημοτικών Σχολείων για το σχολ. έτος 2012-13, το Σχολείο μας συμμετείχε κατακτώντας την Πρώτη θέση στον όμιλό του.

LastScan                                                                                                                                                                                                                                                        Στην ομάδα ποδοσφαίρου  συμμετείχαν οι μαθητές:                                                                                                                                 Βασιλείου Γεώργιος, Κατσώνης Δημήτριος, Μάης Κων/νος, Πατούλιας Νικόλαος, Κιρκινέζος Νικόλαος, Παπαζήσης Ηλίας,Χριστοδουλάτος Ελευθέριος, ,   Γκάτσης Κων/νος, Γαβρίλης Φώτης, Μάρκου Κων/νος, Δεμερτζής Βασίλειος, Παλιάτσας Μάριος, Πιέρρος Παναγιώτης, Ραυτογιάννης Βασίλειος.

Την ομάδα ποδοσφαίρου προετοίμασε  και συνόδευσε ο καθηγητής Φυσικής Αγωγής κ. Κακατσίδης Ιάκωβος.

Συγχαρητήρια σε όλους.  Ειδικά στους μαθητές μας ευχόμαστε να έχουν πάντα επιτυχίες και πρόοδο στους στόχους τους