Στήριξη στη δράση WinCancer!

Ο Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων του Σχολείου μας στηρίζει και φέτος την εξαιρετική προσπάθεια της WinCancer. Πέρυσι, με την πολύτιμη βοήθεια μελών και φίλων της σχολικής μας κοινότητας συγκεντρώσαμε και προσφέραμε με πολλή αγάπη 86 λογοτεχνικά βιβλία.
Φέρτε και φέτος, το αγαπημένο σας βιβλίο για ενηλίκους, κάθε Τετάρτη απόγευμα και Σάββατο πρωί στα μέλη του Συλλόγου μέχρι και την Τετάρτη 11 Δεκεμβρίου 2019, υπογεγραμμένο με τη δική σας ευχή ως ένα δώρο αγάπης για τους συνανθρώπους μας, που νοσηλεύονται σε αντικαρκινικά νοσοκομεία της χώρας μας.
Οι ευχές όλων μας θα δώσουν δύναμη & κουράγιο σε ανθρώπους που πραγματικά την χρειάζονται! Η συμμετοχή και η έμπρακτη υποστήριξη όλων μας είναι πολύτιμη!

Κατηγορίες: ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.