Επίδοση βαθμολογίας δευτέρου τριμήνου

Την Πέμπτη 21 Μαρτίου 2019 και ώρα 13:30 – 14:30 θα επιδοθεί στους γονείς των μαθητών των Γ΄- Δ΄ – Ε΄ και Στ΄ τάξεων η βαθμολογία του δευτέρου τριμήνου.

Παρακαλούμε θερμά την ημέρα εκείνη καθώς αλλά και στις επόμενες ενημερώσεις γονέων να τηρούνται σχολαστικά τα εξής:

α) Οι γονείς και κηδεμόνες εισέρχονται από τη βόρεια πύλη όχι νωρίτερα από τις 13:30. Από την ίδια πύλη αποχωρούν.

β) Οι μαθητές παραμένουν δίπλα στους γονείς τους με ευθύνη των τελευταίων και δεν περιφέρονται στους χώρους του Σχολείου.

γ) Όσοι μαθητές παρακολουθούν το Ολοήμερο Πρόγραμμα αποχωρούν στις 15:00 ή στις 16:00 από την νότια πύλη. Οι γονείς δεν παραλαμβάνουν τα παιδιά τους από το Ολοήμερο Πρόγραμμα κατά τη διάρκεια της λειτουργίας του. Οι γονείς που επιθυμούν να αποχωρήσουν τα παιδιά τους νωρίτερα θα τα παραλάβουν στο σχόλασμα του Βασικού Προγράμματος στις 13:15 και θα έχουν την ευθύνη της επίβλεψής τους μέχρι την ολοκλήρωση της ενημέρωσης.

Κατηγορίες: ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.