ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΜΑΘΗΤΩΝ ΜΑΣ ΣΕ ΕΞΩΣΧΟΛΙΚΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ

Α). Ο μικρός μαθητής μας της Πρώτης Τάξης Μιχαήλ Παπαδημητρίου είναι αθλητής του Αθλητικού Συλλόγου “Γ.Α.Σ. Ολύμπιος Μαχητής”, στο άθλημα του Shotokan Karate.
Ο μαθητής μας, ο οποίος, στις 17 Φεβρουαρίου 2013, συμμετείχε στο 7ο Κύπελλο εγχρώμων και μαύρων ζωνών Βόρειας & Κεντρικής Ελλάδας, κατέκτησε την 3η Θέση (Χάλκινο μετάλλιο) στο αγώνισμα Kata.

Β). Ο μαθητής μας της Πέμπτης Τάξης, Αριστοτέλης Κουκιώτης διακρίθηκε για ακόμη μια φορά σε διεθνείς αγώνες Τζούντο. Στο Διεθνές Τουρνουά “ΒΕΡΓΙΝΑ”, που έγινε στη Βέροια στις 24 Φεβρουαρίου 2013, κατέκτησε την 1η Θέση στην κατηγορία MU12  -55 Kg.

Μιχαήλ και Αριστοτέλη, συγχαρητήρια, τόσο για τις ωραίες διακρίσεις σας όσο και για το άριστο ήθος και το αθλητικό πνεύμα που επιδεικνύετε στους αγώνες σας.