Καλώς μας ήλθατε και πάλι!

Το σχολείο μας άνοιξε.  Παιδικές φωνές γέμισαν τους διαδρόμους και τις τάξεις και εμείς οι δάσκαλοι είμαστε ευτυχισμένοι που σας έχουμε κοντά μας!

Το προσωπικό του σχολείου κι εγώ ο ίδιος θέλουμε να σας ευχαριστήσουμε για την άψογη συνεργασία μας στις νέες συνθήκες λειτουργίας με τις οποίες, από κοντά πλέον, θα μείνουμε ασφαλής.

το σχολείο μας εξοπλισμένο με όλα τα απαραίτητα, αντισηπτικά, υλικά καθαριότητας, απολύμανσης και υπερσύγχρονη θερμική πύλη θερμομετρήσης των μαθητών, καλείται να ανταποκριθεί στη νέα πρόκληση ακολουθώντας όλα τα πρωτόκολλα υγιεινής.

Σας θέλουμε δίπλα μας προκειμένου να αντιμετωπίσουμε τις πρωτόγνωρες συνθήκες και είμαστε βέβαιοι πως θα μείνουμε υγιείς αλλά και θα πετύχουμε το στοίχημα της γνώσης.