Αίτηση για συμμετοχή στο αναβαθμισμένο πρόγραμμα του ολοήμερου δημοτικού σχολείου

Αγαπητοί γονείς καλημέρα σας και καλή σχολική χρονιά. Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι τα σχολεία μας φέτος θα εφαρμόσουν το αναβαθμισμένο πρόγραμμα ολοήμερου Δημοτικού σχολείου (περισσότερες πληροφορίες στο blog του σχολείου μας) . Στο πλαίσιο αυτό όσοι γονείς επιθυμούν τα παιδιά τους να συμμετάσχουν στο αναβαθμισμένο πρόγραμμα μπορούν να προσέρχονται στο σχολείο μας καθημερινά 09:00-12:00 και να υποβάλλουν την αίτηση τους.

Αιτήσεις θα γίνονται δεκτές μέχρι και την Δευτέρα  12/9/22 (μετά την παρέλευση την προηγούμενης ημερομηνίας καμιά αίτηση δεν θα γίνει δεκτή). Διευκρινίζουμε ότι οι αιτήσεις αφορούν:

α) είτε γονείς των οποίων τα παιδιά είναι ήδη εγγεγραμμένα στο ολοήμερο και επιθυμούν να αναβαθμίσουν το πρόγραμμα τους  περιλαμβάνοντας 4η και 5η ώρα (σχόλασμα στις 17:30)

β) είτε γονείς των οποίων τα παιδιά δεν είναι εγγεγραμμένα με την προϋπόθεση όμως ότι τα παιδιά τους θα παρακολουθήσουν υποχρεωτικά όλο το πρόγραμμα (13:20-17:30).