Εγγραφές Α΄ τάξης για το σχολικό έτος 2022-2023

IMG 0549 2

Οι εγγραφές της Α΄ τάξης θα πραγματοποιηθούν από  01 Μαρτίου 2022 έως και  18 Μαρτίου 2022 καθημερινά  11:00 – 12:30.

Οι γονείς θα προσέρχονται με την τήρηση των απαιτούμενων μέτρων αποφυγής διασποράς του COVID-19, όπως αυτά έχουν ανακοινωθεί από τον Εθνικό Οργανισμό Δημόσιας Υγείας (Ε.Ο.Δ.Υ.) (αποστάσεις, μάσκες κλπ), με self test οι εμβολιασμένοι γονείς εντός 24ωρου και δήλωσή τους στο edupass.gov.gr και με rapid test οι ανεμβολίαστοι εντός 48ωρου και δήλωσή τους στο edupass.gov.gr ως επισκέπτες στο σχολείο μας.

Παρακαλούμε να έχετε εκτυπωμένη τη Δήλωση από το edupass.gov.gr

Έχουμε φροντίσει, σε συνεργασία με τα Νηπιαγωγεία (2ο, 4ο, 7ο ),  να δοθούν στους γονείς τα παρακάτω έντυπα. Εναλλακτικά μπορείτε να τα εκτυπώσετε από το blog του σχολείου.

Παρακαλούμε, όταν θα έρθετε στο σχολείο για την εγγραφή, να έχετε συμπληρωμένες όλες τις παραπάνω αιτήσεις.

Τα δικαιολογητικά εγγραφής βρίσκονται στο αρχείο: