Back to school flyer Made with PosterMyWall 1

Έναρξη νέας σχολικής χρονιάς 2024-25

Back to school flyer Made with PosterMyWall 1

Κατά το διάστημα από τη Δευτέρα 2 έως και την Τρίτη 10 Σεπτεμβρίου 2024, το σχολείο θα λειτουργεί για την εκτέλεση των απαιτούμενων εργασιών για την προετοιμασία έναρξης των μαθημάτων.

Συνεργασία της Διευθύντριας με τους γονείς/κηδεμόνες των μαθητών: καθημερινά από 8.30-11.00 (εκτός από 4-6 Σεπτεμβρίου 2024). Παρακαλούμε τηρήστε την ώρα αυτή, για να μην παρεμποδίζεται η εκτέλεση των υπόλοιπων εργασιών (συνεδριάσεις προσωπικού, ενδοσχολική επιμόρφωση, συναντήσεις με υπηρεσιακούς φορείς). Αν απαιτείται συνάντηση σε άλλον χρόνο, παρακαλούμε επικοινωνήστε τηλεφωνικά στο 2106818264, για να οριστεί σχετικά.

Αγιασμός-έναρξη μαθημάτων: Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου. Η ακριβής ώρα και το πρόγραμμα της ημέρας θα ανακοινωθούν εντός της εβδομάδας.