Με την ολοκλήρωση μιας πολύ δύσκολης χρονιάς,  αισθάνομαι την ανάγκη να σας ευχαριστήσω  για την εμπιστοσύνη, την εκτίμηση, την υπομονή και την κατανόηση που δείξατε στις δύσκολες στιγμές που ζήσαμε. Όλοι μαζί καταφέραμε αυτή την τόσο δύσκολη χρονιά, το σχολείο μας να είναι ασφαλές και μέσω της αμοιβαίας συνεργασίας και κατανόησης να αποφύγουμε το κλείσιμο του σχολείου, λόγω κρουσμάτων κορωνοϊού. Επίσης,  με την προσπάθεια όλων (παιδιών, εκπαιδευτικών και γονέων) καταφέραμε να ανταποκριθούμε στις ιδιαίτερες, λόγω της πανδημίας,  εκπαιδευτικές και παιδαγωγικές ανάγκες των παιδιών.

Θα ήθελα να σας διαβεβαιώσω ότι παραμένουμε πάντα δίπλα σε σας και τα παιδιά σας, προσδοκώντας το επόμενο σχολικό έτος να είναι ασφαλές, δημιουργικό και χαρούμενο για όλους!

Εύχομαι σε όλους σας “Καλό καλοκαίρι!”

Η διευθύντρια του σχολείου