Ο Σύλλογος Διδασκόντων του σχολείου, μετά από διαδικτυακή συνεδρίαση στις 12-12-2020, λαμβάνοντας υπόψη του τη σχετική νομοθεσία αποφάσισε:

• Οι Έλεγχοι Προόδου του Α΄Τριμήνου (για τις Γ΄, Δ΄, Ε΄ και ΣΤ΄ τάξεις) να δοθούν στους γονείς/κηδεμόνες μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου την Παρασκευή 18-12-2020.
  • Με την επανέναρξη της λειτουργίας των σχολείων με φυσική παρουσία θα παραθοθούν οι Έλεγχοι Προόδου Α΄ Τριμήνου εντύπως, εσώκλειστοι σε φάκελο στους μαθητές και στις μαθήτριες.
  • Οι υπεύθυνοι εκπαιδευτικοί όλων των τάξεων/τμημάτων θα ενημερώσουν τους γονείς μέσω τηλεφωνικής επικοινωνίας από τη Δευτέρα 14-12-2020 έως και την Τετάρτη 16-12-2020.
  • Η δασκάλα της Α΄τάξης κ. Καμάρα Γεωργία θα ενημερώσει τους γονείς σύμφωνα με αλφαβητική σειρά τη Δευτέρα και την Τρίτη 09.00-12.00.

Πατήστε εδώ, για να διαβάσετε το σχετικό ΦΕΚ.

Η διευθύντρια του σχολείου

Μαρία Βαστάκη