Η φετινή σχολική χρονιά φτάνει στο τέλος της σιγά σιγά…και τα παιδιά της ΣΤ΄τάξης  ετοιμάζονται να μας αποχαιρετήσουν!

Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας θέλοντας να τα αποχαιρετήσει όπως τους αξίζει, αποφάσισε ότι θα αναλάβει το κόστος της εισόδου των παιδιών στις 26/6 για τις ώρες 17:00-20:00 (με αποκλειστική χρήση της πισίνας μόνο από τα παιδιά της ΣΤ΄ τάξης Δημοτικού του 6ου Δημοτικού Σχολείου Αμαρουσίου) καθώς και το κόστος της προσφοράς χυμού και πίτσας σε αυτά, εφόσον υπάρχει ανάλογο ενδιαφέρον από τα παιδιά.

Στην πισίνα θα υπάρχει καθόλη τη διάρκεια του πάρτι ναυαγοσώστης.

Οι γονείς θα έχουν την αποκλειστική ευθύνη των παιδιών τους. Τυχόν κατανάλωση έξτρα από ό,τι έχει προβλεφθεί για τα παιδιά (καφές αναψυκτικά κοκ) θα εξοφλείται απευθείας από τον γονέα.

Το ΔΣ του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων