Η επίδοση της βαθμολογίας του  Γ΄ τριμήνου, καθώς και οι Τίτλοι Προόδου/ Τίτλοι Σπουδών των μαθητών/τριών θα γίνει στους γονείς/κηδεμόνες την ημέρα λήξης των μαθημάτων σε κλειστό και σφραγισμένο φάκελο στην τσάντα του κάθε μαθητή/τριας, χωρίς τη φυσική παρουσία γονέων & κηδεμόνων στο σχολείο.

Ως εκ τούτου, και λαμβάνοντας υπόψη την εναλλάξ λειτουργία των υποτμημάτων, οι μαθητές θα παραλάβουν τον φάκελο με τη βαθμολογία και τον Tίτλο Προόδου τους την Πέμπτη 25 ή την Παρασκευή 26 Ιουνίου, ανάλογα με την ημέρα που θα έχει μάθημα το υποτμήμα στο οποίο ανήκουν.

Επισημαίνουμε πως την Παρασκευή 26 Ιουνίου το ωρολόγιο πρόγραμμα θα τηρηθεί κανονικά.

Για τους μαθητές/τριες που απουσιάζουν δικαιολογημένα από το σχολείο, η βαθμολογία του Γ΄ τριμήνου καθώς και οι Τίτλοι Προόδου ή οι Τίτλοι Σπουδών θα επιδοθούν στους γονείς/κηδεμόνες την Παρασκευή 26 Ιουνίου από τις 12.00 έως και τις 13.00 ή τη Δευτέρα 29 Ιουνίου από 08.00-09.00.

Η διευθύντρια του σχολείου